O nás

About King Tobiáš

Vtipný, okouzlující a galantní potetovaný blondýn se smyslem pro humor, který neomrzí. Neméně závislý na sociálních sítích než jsem já. Spravedlivý a věčně hájící své království (v podobě své půlky postele nebo gauče). Každý ho má rád a každý chce být součástí jeho života. Je nekonečně trpělivý (hlavně se mnou) a tolerantní, ale když se rozzlobí země okolo je spálená žárem jeho vzteku a zloby. Miluje léto, mě a svůj klid u Playstationu, na který občas žárlím a on to moc dobře ví. Je rád středem pozornosti a bez ranní kávy ze Star Wars hrnku nedá ani ránu. Zbožňuje fantasy, procházky a romantické konce.

Jeden z nich vám budeme servírovat na našem blogu, Twitteru, instagramu nebo facebookové stránce na které nás můžete sledovat.

About Queen Terezka

Mladá, krásná, iteligentni potetovaná blondýna se smyslem pro humor, která se stala mou královnou. Závislá na socialních sítích, focení a psaní. Věčný workoholik, milovnice módy ( která žena není).Romantika není její šálek kávy a bez dobré ranní kávy upadá v nemilost celý svět. Expertka na “hurá” akce a dokáže vás uzemnit jednou větou.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s