Další základní kámen společného života

Při dopoledním cvičení jsem na sebe s činkami v rukách pohlédla do zrcadla. Říkám si není to špatné, ale pořád to není dokonalé, a to co bych si představovala. Cvičím 3x týdně a snažím se hodně pít, jíst zdravě i když občas mi to ujede, miluji sladké – hodně. Hlavou mi běží: „Dala bych si čokoládu.“ Raději zatnu zuby a soustředím se víc na dřepy a pokleky.

 

Když vyslovím větu: „Ještě to není to, co bych si představovala.“ Vyvstane mi na mysl, co by odpověděl Tobiáš: „Pro mě jsi pořád sexy. Mě se líbíš v každé situaci.“ (Ach ano já vím!) Uchechtne se moje ego v hlavě a já se jen tak usměju při dalším výpadu vzad. Já se prostě chci cítit sexy pořád. I když je mi to opakováno několikrát denně a já to moc dobře vím. Stejně jsem nespokojena. A to je to!

Milovat toho druhého v jakékoli situaci. Nemocného, zpoceného, unudlaného. Protože to je láska bez hranic. A také se snažit na sobě makat a být k sežrání i v dlouhodobém vztahu. Kolikrát potkávám venku sexy chlapa, jak veze kočárek a dobíháje ufuněná maminka. A o běhu nemůže být řeč. Ano zdravotní důvody, chápu. Ale u většiny jsou to jen výmluvy.

Spousta párů si říká, kašlu na to už nemusím chodit cvičit jsem ženatý nebo vdaná. Ne, to je lež. Žádná žena nechce mít vedle sebe chlupatý sud čehosi. A trávit společné večery u bedny a nejít se po večeři projít ruku v ruce. Nebo který muž by chtěl mít vedle sebe ženu, která nedbá o svůj zevnějšek a všechno jí teče kamsi? Jen běžte na procházku. Nebo vyběhněte s kočárem. Zabruslete na internet, poohlédněte se po aktvititě na míru a nevymlouvejte se na mateřství. Znám maminky, které jsou aktivní i bez hlídání. Je to jen o tom chtít.

Já Tobiáše miluji pořád, ráno, večer. Svlečeného i oblečeného. Zkrátka není chvíle, kdy bych si neříkala, jo udělala jsem dobře. O to víc v sobě nacházím hnací motor snažit se mu pořád líbit. Miluji jeho smích, a proto chci být vtipná. Vím, že on mé vtipy miluje stejně tak jako já ty jeho. Ráda se dívám, jak vaří, jak hraje, jak čte nebo jak na mě dělá ksichty… hnacím motorem je on… A taky to, že prostě chci být hezká. A chci, aby si i za deset let řekl, jo udělal jsem dobře, že jsem si ji vzal. Je krásná.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s